Cześć!

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu. Nazywam się Jagoda Bartosik, jestem wulkanem energii, optymistką, a zarazem niepoprawną romantyczką, która uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Dużo radości dają mi weekendowe wypady do europejskich miast, a także wszelkie formy aktywności fizycznej. Mam 25 lat, obecnie mieszkam za granicą, gdzie pracuję w kancelarii prawnej. Nie wyjechałam z Polski w celach zarobkowych, powodem była i wciąż jest, jakkolwiek banalnie to brzmi, miłość.

W 2013 roku poznałam wyjątkową Osobę, z którą rok później wyruszyłam w podróż dookoła świata, trwającą 6 miesięcy i obejmującą między innymi Amerykę, Fiji, Nową Zelandię, Australię i Azję. Tych kilka miesięcy w podróży zupełnie zmieniło moje spojrzenie na świat, jeszcze bardziej rozbudziło ciekawość i apetyt na więcej. Oczywiście tuż po powrocie skończyłam studia oraz obroniłam magistra, jednak pasja do podróżowania zupełnie zdominowała moje życie.

Nasza pamięć bywa ulotna, aby zapobiec zacieraniu się wspomnień postanowiłam rozpocząć przygodę z blogowaniem. Chciałabym jak najdłużej zachować w pamięci, a zarazem podzielić się z Wami nie tylko niesamowitymi przeżyciami, pięknymi, a zarazem ciekawymi miejscami, ale także odbiciem mojej codzienności.

Wierzę, że nic nie jest w stanie powstrzymać nas przed spełnianiem marzeń. Mam nadzieję, że moje posty okażą się pomocne i być może zainspirują Cię do wyruszenia we własną podróż życia.